Obudowy i uchwyty


EH20 – obudowa aluminiowa do kamer stacjonarnych

EH20 – obudowa aluminiowa do kamer stacjonarnych

Wytrzymałe oraz niezawodne obudowy serii EH20 z otwieraną na bok obudową oraz regulowaną osłoną przeciwsłoneczną zaprojektowane zostały z myślą o łatwej instalacji. Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium, spełniające wymagania standardu ochrony IP66 oraz odporności na uderzenia mechaniczne IK10 obudowy serii EH20 przeznaczone są do pracy w różnych środowiskach i służą do ochrony podzespołów elektronicznych w temperaturach od -30° do 50°C (od -22° do 122°F).

Obudowy serii EH16 przeznaczone są do użytku z kamerami analogowymi oraz IP o stałej jak i zmiennej ogniskowej (z automatyką przysłony lub bez niej). Otwierana na bok, odłączalna pokrywa obudowy zapewnia łatwy dostęp do innowacyjnych sanek kamery. Dwa regulowane dławiki (PG11) umieszczone w dolnej części obudowy pozwalają na łatwy montaż kabli zasilających i wideo.

Wszystkie wersje obudowy fabrycznie wyposażone są w grzałkę, dmuchawę (oprócz EH20 i EH20-M), wspornik ścienny z przepustem kablowym oraz osłonę przeciwsłoneczną (oprócz EH20). Obudowa może zostać również zamówiona z zasilaniem z sieci energetycznej 110‑230 VAC, 24 VAC lub z poziomu sieci lokalnej Ethernet, z zasilaniem kamery zgodnym ze standardem 802.3af, o mocy wystarczającej dla grzejnika i dmuchawy.

Obudowy serii EH20 są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich kamer analogowych oraz IP. Mogą być montowane na wspornikach Pelco EM20 (wspornik ścienny z przepustem kablowym).

Pobierz karty katalogowe

EH20