Obudowy i uchwyty


EHS8000 – obudowa EX ze stali nierdzewnej do kamer stacjonarnych

EHS8000 – obudowa EX ze stali nierdzewnej do kamer stacjonarnych

Wytrzymałe obudowy serii EHS8000 do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń zaprojektowane zostały z myślą o ochronie podzespołów kamery oraz obiektywu w wymagających warunkach środowiskowych. Konstrukcja ze stali nierdzewnej polepsza żywotność obudowy oraz redukuje koszt prac serwisowych.

Obudowy z serii EHS8000 są łatwe do zainstalowania w terenie a ich wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości uszczelki zapobiegają przenikaniu zanieczyszczeń do kamery i obiektywu.

Wykonane z odpornej na korozję stali nierdzewnej 316L spełniające wymagania normy IK10 oraz standardy ochrony IP66 i IP68, wytrzymałe obudowy serii EHS8000 wyposażone są w łoże, sanie oraz prowadnice zapewniające łatwy dostęp do kamery. Kable zasilające, sygnałowe oraz sterowania przechodzą przez odporne na warunki środowiskowe dławiki umieszczone w tylnej części obudowy.

Wszystkie obudowy serii EHS8000 fabrycznie wyposażone są w grzałkę, dmuchawę (oprócz EH20 i EH20-M), wspornik ścienny z przepustem kablowym oraz osłonę przeciwsłoneczną. Opcje zasilania obejmują 24 VAC, 230 VAC praz Power over Ethernet zapewniające zasilanie 24 VAC, 12 VDC lub POE dla kamery. Osłona przeciwsłoneczna chroni obudowę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i obniża temperaturę wewnętrzną o około 6° do 10°C (10° do 15°F). Osłona przeciwsłoneczna i wspornik ścienny są standardowym wyposażeniem każdej obudowy.

Pobierz karty katalogowe

EHS8000